Cena se vždy odvíjí individuálně od projektu

Jedním z rozhodujících faktorů při výběru dodavatele webových stránek může být cena. Nespadám do kategorie „levné webové stránky“. Mým cílem je vytvářet weby v té nejvyšší možné kvalitě. V případě kódování stanovuji cenu na základě grafického návrhu a požadavků na funkce. U kompletního webdesignu lze cenový odhad určit po osobní (online) schůzce a bližším seznámení s vaším záměrem. Pro představu však níže uvádím orientační ceny.

Popis ceníkových sazeb

Jedna stránka / One-page web

Cena za vytvoření jedné stránky nebo one-page webu obvykle začíná od 6 000 Kč. Cena se odvíjí od počtu hodin, které na projekt potřebuji. To ovlivní složitost a množství prvků a obsahu. Chcete-li se dozvědět kolik by váš projekt stál, neváhejte mě kontaktovat. Hrubou kalkulaci vám na základě náhledu či přímo kompletního grafického návrhu provedu do 48 hodin a zdarma.

Vícestránkový web / e-shop

Cena prezentačního webu může začínat již od 10 000 Kč. Cena se odvíjí od složitosti a množství stránek. Většinou se pohybujeme někde v rozmezí 10 - 30 tisíc Kč. U e-shopů, jejichž realizace bývá zpravidla náročnější (nákupní proces, zákaznické karty, filtry či jiné formuláře apod.), někde mezi 20 - 60 tisíci Kč.

Kompletní řešení webových stránek

Potřebujete vytvořit celý web od začátku do konce? Nezáleží na tom, zda chcete vytvořit osobní portfolio, prezentaci firmy nebo například katalog s nabídkou svých produktů. Cenu vám můžu stanovit až na základě detailnějšího rozboru vašeho záměru a cílů. Neváhejte mi zavolat nebo napsat a můžeme se domluvit na schůzce, kde mi popíšete podrobnosti.

U malého jednoduchého webu, kde budeme řešit analýzu, koncept, navigační strukturu, UX/UI wireframe, grafiku, kódování a napojení na redakční systém se můžeme začít pohybovat na cenovce od 30 000 Kč.

Poradenství

Nepotřebujete frontendového vývojáře ani webdesignéra, ale přesto hledáte odborníka, který vám dokáže poradit nebo vyřešit problém? Máte-li problém s rychlostí webu nebo se váš web neumisťuje na předních příčkách vyhledávačů, zkuste se obrátit na mě a určitě najdeme správnou cestu.

Cena poradenství: 1200 Kč/hod